MSD Company v spolupráci so spoločnosťou Ahoj splátky prináša možnosť zaobstarať si klimatizáciu na splátky. Na tejto stránke nájdete príklady splátok pre najobľúbenejšie modely od výrobcov Toshiba a Samsung. Klimatizáciu môžete mať už od 21 EUR mesačne.

Samsung WindFree Comfort

Klimatizácia SAMSUNG pre 1 miestnosť: prémiový model, ktorý využíva umelú inteligenciu AI Auto Comfort na dosiahnutie najdokonalejšieho komfortu vo vnútri miestnosti vzhľadom na spotrebu elektrickej energie.

Umelá inteligencia automaticky analyzuje vnútorné a vonkajšie podmienky a volí ten najvhodnejší už predprogramovaný užívateľský režim vzhľadom na najpoužívanejšiu vnútornú teplotu. Jednotka sa snaží dosiahnuť nastavenú teplotu a komfort v troch stupňoch ako sú: okamžité alebo normálne chladenie, odvlhčovanie pre dosiahnutie optimálnej vlhkosti a Wind-Free™ režim navrhnutý a používaný len spoločnosťou Samsung.

• 1. stupeň „Okamžité vychladenie“ (Power boost) jednotka využíva ihneď po zapnutí. Výkon sa dramaticky zvýši na maximum, aby sa okamžite dosiahli nastavené podmienky. Je to vďaka novému Twin Tube kompresoru, o 15% väčšiemu ventilátoru a o 35% hrubšej výfukovej lamele
  • 2. stupeň „Odvlhčovanie“ využíva jednotka na dosiahnutie optimálnej vlhkosti
  • 3. stupeň využíva umelá inteligencia na udržiavanie nastavenej teploty. Je to jedinečný bezprievanový Wind Free™ režim. Jednotka len jemne a ticho fúka chladný vzduch nízkou výtokovou rýchlosťou cez 23 000 mikrootvorov v celej prednej maske. Tým najmenej ovplyvňuje užívateľa studeným vzduchom a navyše Wind Free™ režim usporí 77% elektrickej energie v porovnaní s režimom „Okamžité vychladenie“.
  • WIFI ovládanie je vhodné na monitorovanie teploty a na spotrebu el. energie kedykoľvek a odkiaľkoľvek. S aplikáciu „SmartThings“ a napr. s použitím rečového analyzátora „Bixby 2.0“ môžete jednoduchým zadaním „Hi Bixby! Switch to Wind Free™ mode“ prepnúť jednotku do režimu Wind Free™. Ďalej môžete ovládať hlasom aj nastavenie teploty, zap./vyp. jednotky a otáčky ventilátora
  • Ľahko vyberateľný „Easy Filter Plus“ filtruje mechanické nečistoty, prach a peľ s vysokou hustotou zachytenia až 90%
  • Najvyššiu energetická účinnosť A+++

Táto jednotka sa dodáva v štyroch výkonových prevedeniach:

1. Split WindFree Comfort AR09TXFCAWKNEU / AR09TXFCAWKXEU – 2,5 kW:
Predajná cena: 1 389,18 € s DPH aj s montážou a montážnym materiálom
Cena s montážou a DPH na splátky: 214,68 + 21,28 mesačne (72 mesiacov)

Dĺžka rozvodov je 5m vrátane krycích líšt, káblov a kondenzu. Každý 1m navyše je doplatok 36 Eur/m s DPH.

Mám záujem o túto sadu

2. Split WindFree Comfort AR12TXFCAWKNEU / AR12TXFCAWKXEU – 3,5 kW:
Predajná cena: 1 494,30 € s DPH aj s montážou a montážnym materiálom
Cena s montážou a DPH na splátky: 214,68 + 23,19 mesačne (72 mesiacov)

Mám záujem o túto sadu

3. Split WindFree Comfort AR18TXFCAWKNEU / AR18TXFCAWKXEU – 5 kW:
Predajná cena: 2 064,90 € s DPH aj s montážou a montážnym materiálom
Cena s montážou a DPH na splátky: 214,68 + 33,53 mesačne (72 mesiacov)

Mám záujem o túto sadu

4. Split WindFree Comfort AR24TXFCAWKNEU / AR24TXFCAWKXEU – 6,5 kW:
Predajná cena: 2 586,00 € s DPH aj s montážou a montážnym materiálom
Cena s montážou a DPH na splátky: 214,68 + 42,97 mesačne (72 mesiacov)

Toshiba HAORI

Nová dizajnová nástenná jednotka s inovatívnou textilnou koncepciou. Zariadenie patrí do vyššej strednej triedy s maximálnou energetickou účinnosťou A+++ a WIFI modulom ako štandardnou súčasťou dodávky.

• HAORI je jednotka, ktorá má štýlový textilný povrch. Dva textilné kryty sú súčasťou dodávky. Na vaše želanie je možné dať ušiť iný textil na mieru. Fantázií sa medze nekladú!
  • Výťaz DESIGN AWARD 2021
  • WIFI ovládanie je súčasťou vnútornej jednotky. Možnosť využitia hlasového ovládanie pomocou amazon Alexa, alebo Google assistant. Možnosť merania spotreby el. energie
  • Excelentná výbava: FILTER TOSHIBA ULTRA PURE zachytí až 94% čiastočiek do veľkosti 2,5 mikrometra
  • Dokonalá filtrácia pomocou TOSHIBA PLAZMOVÉHO FILTRA, ktorý zachycuje a neutralizuje kontaminované čiastočky
  • 3D-Airflow so 6 spôsobov vyfukovania chladného vzduchu zaručí maximálny komfort
  • Bezprievanové prúdenie chladného vzduchu „Hada Careflow“. Jednotka vyfukuje studený vzduch pod strop nastavením výfukovej lamely

Táto jednotka sa dodáva v troch výkonových prevedeniach:

1. Split HAORI RAS-B10N4KVRG-E / RAS-10J2AVSG-E1 – 2,5 kW:
Predajná cena: 1 838,40 € s DPH aj s montážou a montážnym materiálom
Cena s montážou a DPH na splátky: 214,68 + 29,42 mesačne (72 mesiacov)

Mám záujem o túto sadu

2. Split HAORI RAS-B13N4KVRG-E / RAS-13J2AVSG-E1 – 3,5 kW:
Predajná cena: 1 494,30 € s DPH aj s montážou a montážnym materiálom
Cena s montážou a DPH na splátky: 214,68 + 33,34 mesačne (72 mesiacov)

Mám záujem o túto sadu

3. Split HAORI RAS-B16N4KVRG-E / RAS-16J2AVSG-E1 – 4,5 kW:
Predajná cena: 2 313,60 € s DPH aj s montážou a montážnym materiálom
Cena s montážou a DPH na splátky: 214,68 + 38,04 mesačne (72 mesiacov)

Mám záujem o túto sadu

V tomto prehľade máte možnosť vidieť kalkuláciu na dve série klimatizácií. Na splátky môžete mať ale ktorýkoľvek z našich modelov – stačí kliknúť na tlačidlo, vyplniť formulár a spracujeme pre Vás kalkuláciu na mieru.

Produkty len od renomovaných značiek
Samsung
Toshiba
HotJet
Flexit

Vypracujeme pre Vás ponuku na mieru

V prípade záujmu o cenovú ponuku vyplňte prosím formulár. Po odoslaní vás budeme kontaktovať.

Do textu správy uveďte produkt a preferovaný spôsob odpovede (emailom alebo telefonicky).

Využite našu podporu pre architektov a projektantov

Naša spoločnosť sa snaží podporovať aj architektov províznym systémom odmeňovania, informovaním o aktuálnych novinkách a organizovaním technických seminárov. Po vyplnení údajov Vás bude kontaktovať náš pracovník.

Prihlásenie sa do partnerskej zóny

Vyplnením údajov sa prihlásite do svojho účtu partnerskej zóny

Nesprávna kombinácia

Nebola nájdená žiadna vonkajšia jednotka