Vedúce postavenie v celom chladiarenskom priemysle s využítím umelej inteligencie (Artificial Inteligence).

Samsung ako prvý dosiahol nový vývojový stupeň s Wind-Free™ jednotkami pre rok 2020, ktoré využívajú umelú inteligenciu s funkciou AI Auto Comfort (Artificial Inteligence) pre dosiahnutie najdokonalejšieho komfortu vo vnútri miestnosti vzhľadom na spotrebu elektrickej energie. Umelá inteligencia automaticky analyzuje vnútorné a vonkajšie podmienky a volí ten najvhodnejší predprogramovaný užívateľský režim vzhľadom na najpoužívanejšiu vnútornú teplotu. Jednotka sa snaží dosiahnuť nastavenú teplotu a komfort v troch stupňoch a to sú:

1. Okamžité alebo normálne chladenie. Tento režim sa využíva ihneď po zapnutí a jednotka sa snaží okamžite
vychladiť miestnosť na nastavenú teplotu
2. Odvlhčovanie pre dosiahnutie optimálnej vlhkosti
3. Bezprievanový režim Wind-Free™ na udržanie nastavenej teploty. Tento režim je dostupný a používaný len pri klimatizačných jednotkách Samsung

Je dôležité informovať sa u našich odborníkov MSD Company o detailoch prevádzky. Wind Free™, aby ste vedeli správne tento jedinečný spôsob chladenia využívať.

Príjemný chlad bez pocitu prievanu! To je Wind-Free™ režim

Vďaka chladeniu Wind-Free™ si môžete užívať príjemnú teplotu v miestnosti bez prievanu. Jemne* a ticho** rozptyľuje vzduch cez 23 000 mikrodierok bez nepríjemného silného prúdenia a mrazivého vzduchu. Vďaka pokročilému riadeniu prúdenia vzduchu tiež rovnomernejšie vychladí širšiu a väčšiu plochu. A dokonca spotrebúva až o 77 % menej energie ako v režime rýchleho chladenia***.

Šetrenie el. energie je pre nás prioritou.

Zabudovaný senzor na detekciu pohybu (len pri jednotkách Wind-Free™ Elite)

Vašu domácnosť budeme chladiť efektívne bez ohľadu na to, či ste doma. Ak snímač detekciu pohybu nezistí žiadny pohyb po dobu 20 minút*, automaticky prepne do režimu Wind-Free™ s cieľom šetriť energiu. Ak nizistí pohyb ďalších 20 minút úplne vypne klimatizačnú jendotku. V prípade, že zaznamená pohyb, okamžite sa zapne jednotka do nastaveného režimu.

A ďalšia funkcia senzoru pohybu je odklon chladného prúdu pri normálnom chladení tak, aby klimatizácia nefúkala vzduch smerom k vám, alebo prípadne opačne, aby vás sledovala po domácnosti.

Jednotky sú navrhnuté pre rýchlejšie vychladenie so širším a dlhším dosahom chladného prúdu.

Rýchlo vychladí každý kút miestnosti pre optimálny pocit pohodlia. Vďaka výkonnejšej technológie digitálneho invertora, ktorý riadi kompresor, ochladí vzduch až o 43 % rýchlejšie*. Navyše, pokročilý dizajn vnútornej jednotky má o 15 % väčší ventilátor, o 18 % širší otvor na prívodom vzduchu a o 31 % širšie lopatky na prívod studeného vzduchu do miestnosti. Studený vzduch sa tak môže rýchlejšie a ľahšie šíriť ďalej do vnútra miestnosti v širšom rozsahu** – a to až do 15 metrov.

Vzdialené ovládanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek

SmartThings

Ovládajte teplotu vo svojej domácnosti kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Pomocou aplikácie SmartThings* môžete vzdialene monitorovať a sledovať klimatizáciu jediným dotykom. Prípadne systému umelej inteligencie (AI) jednoducho poviete*, čo chcete**, a klimatizácia to spraví za vás. Dokonca vám odporučí aj najvhodnejšie nastavenia.

Vždy čistý vzduch vďaka trojnásobnému čisteniu

1. Filter Tri-Care

Filter Tri-Care zabezpečuje čistý a zdravý vzduch pri zachovaní vysokej výkonnosti výmenníka tepla klimatizačnej jendotky. Pozostáva z troch vrstiev a obsahuje filter s vysokou hustotou, ktorý vzduch zbavuje väčších prachových častíc, vláken a zvieracích chlpov. Ďalej obsahuje zeolitový povrchový filter, ktorý zachytáva jemný prach a pomáha zo vzduchu eliminovať vírusy, batérie a alergény* a uhlíkový filter, ktorý zachýtáva nepríjemné pachy.

2. Antibakteriálny filter "Filter Easy Plus" s jednoduchým čistením

Zabezpečiť efektívne fungovanie klimatizácie je hračka. Filter Easy Plus sa nachádza zvonka na hornej strane, takže ho možno jednoducho vybrať a vyčistiť. Hustá sieťovina zabezpečuje zachytenie mechanických nečistôt a antibakteriálny povrch filtra vás chráni pred nebezpečnými nečistotami vo vzduchu*.

3. Jednoducho sa vyčistí po prevádzke chladenia – úplne a automaticky v 3 krokoch

Čistý vzduch bez námahy. Funkcia automatického čistenia automaticky vysuší výmenník tepla v 3 krokoch. Fúkaním vzduchu počas 10 až 30 minút na zvlhčený výmenník po chladení, jednotka vysuší výmenník a tým ho zbaví vlhkosti kde by sa mohli usádzať baktérie a vírusy.

Chladivo priateľské k životnému prostrediu

Chladiace médium R32

Chráňte našu planétu zmiernením dopadu klimatických zmien. Klimatizácia používa chladiace médium R32 novej generácie, ktoré nenarušuje ozónovú vrstvu a v porovnaní s tradičnými chladiacimi médiami R22 a R410A má len malý dopad na globálne otepľovanie. Je preto omnoho viac priateľské k životnému prostrediu*.

Energeticky aj finančne účinné chladenie

Režim ECO

Chladenie nemusí byť energeticky náročné. V režime ECO sa využíva menšia kapacita kompresora v porovnaní s normálnym režimom, čím sa znižuje spotreba energie*. Umožňuje vám tým efektívnejšie schladiť miestnosť, keď vonku nie je príliš horúco, prípadne ušetriť energiu a peniaze pri akýchkoľvek podmienkach, aby ste sa už viac nemuseli báť účtu za elektrinu.

Ďaľšie detaily o produktoch ako sú výkony jednotiek, typy a ceny sú na nasledovných odkazoch:

Správnym výberom klimatizačnej jednotky bude inštalácia aj vaša spokojnosť dokonalá, preto samozrejmosťou by mal byť návrh a konzultácia s našimi vyškolenými odborníkmi na nasledovných kontaktoch:

e-mail: msd@msdcompany.sk