Klimatizácie do bytu

Dostávajú NOVÝ ZMYSEL! A je to z dôvodu narastajúcich výkyvov počasia a narastajúcich cien energií. Ponúkame Vám dokonalú rovnováhu teploty nielen počas horúcich, ale aj chladných mesiacov a k tomu ešte vzduch vyčistia od baktérií, plesní a nečistôt.

Single klimatizácia - 1 vnútorná a jedna vonkajšia jednotka

Vhodná len pre JEDNU miestnosť a je to najjednoduchší delený klimatizačný systém, kde jedna vnútorná jednotka (jedna = single) spolu s vonkajšou jednotkou tvoria jeden pár. Tento systém nazývame aj ako delený preto, že jednotka má vonkajšiu a vnútornú časť.

1 vnútorná jednotka

Vnútorná jednotka obsahuje výparník, ktorý odoberá teplo z miestnosti a vyrába sa vo vyhotoveniach ako nástenná, konzolová, kazetová, kanálová. Nástenné jednotky sa dodávajú v širokej typovej škále a tieto jednotky s invertorovou technológiou pokrývajú široké spektrum požiadavok užívateľov.

1 vonkajšia jednotka

Vonkajšia jednotka obsahuje kompresor a tiež výparník, ktorý odovzdáva teplo do vonkajšieho prostredia. Kompresor má INVERTEROVÚ (plynulú) reguláciu otáčok a jednotka je naplnená nový ekologickým chladivom R410A.

Multi klimatizácia - 2 a viac vnútorných a 1 vonkajšia jednotka

Ideálna pre viaceré miestnosti s individuálnym ovládaním každej vnútornej jednotky. Jedna vonkajšia jednotka dokáže podľa potreby prevádzkovať od dvoch až do päť vnútorných jednotiek. Veľká výhoda je, že na fasáde nie niekoľko vonkajších jednotiek, ale len jedna.

2 a viac vnútorných jednotiek

V ponuke vnútorných jednotiek sú popri dizajnových nástenných a konzolových jednotkách obsiahnuté aj 4-cestné kazety a kanálové jednotky.

1 vonkajšia jednotka

Tieto riešenia Single Split a Multi Split sú vhodné pre nové budovy aj pre rekonštrukcie. Vonkajšie jednotky sú veľmi kompaktné z dôvodu novej INVERTEROVEJ regulácie a tiež je možne pridať ďalšie jednotky neskôr. Jednotky je možne vymeniť za staré aj v prípade neekologických chladív R22 pri ponechaní starých rozvodov.

Projektové riešenie

Pre chladenie a vykurovanie rodinných domov, bytov prípadne kancelárií používame klimatizácie typu split, alebo multi. Tieto jednotky sú vysoko efektívne, elegantné, ale aj nenápadné a znižujú náklady na vykurovanie, tým že vykurujú tepelným čerpadlom vzduch – vzduch hlavne v prechodovom období do vonkajšej teploty -10°C.

Tieto systémy sú veľmi flexibilné a sú vhodné pre nové rodinné domy, kancelárie, ale aj pre rekonštrukcie.

Vonkajšie jednotky sú veľmi malé a vyžadujú len malý priestor. Vnútorné jednotky je možné upevniť na stenu, do podhľadu prípadne do rasteru 60×60.

Produkty len od renomovaných značiek
Samsung
Toshiba
HotJet

Vypracujeme pre Vás ponuku na mieru

V prípade záujmu o cenovú ponuku vyplňte prosím formulár. Po odoslaní vás budeme kontaktovať.

Do textu správy uveďte produkt a preferovaný spôsob odpovede (emailom alebo telefonicky).

Využite našu podporu pre architektov a projektantov

Naša spoločnosť sa snaží podporovať aj architektov províznym systémom odmeňovania, informovaním o aktuálnych novinkách a organizovaním technických seminárov. Po vyplnení údajov Vás bude kontaktovať náš pracovník.

Prihlásenie sa do partnerskej zóny

Vyplnením údajov sa prihlásite do svojho účtu partnerskej zóny

Nesprávna kombinácia

Nebola nájdená žiadna vonkajšia jednotka


Obvodové steny
Strecha

Zasklenie


Výsledky orientačných tepelných strát

Steny

(0% podiel na tepelnej strate)

0W

Strecha

(0% podiel na tepelnej strate)

0W

Dlažba

(0% podiel na tepelnej strate)

0W

Okná

(0% podiel na tepelnej strate)

0W

Infiltrácia

(0% podiel na tepelnej strate)

0W

Celková strata domu

0W