Malé komerčné klimatizácie

Predstavujú riešenie pre JEDNU miestnosť a systém pozostáva z jednej vnútornej jednotky a z jednej vonkajšej jednotky. Sú vhodné pre náročnejšie priemyselné a bussines aplikácie, ako napríklad pre kancelárie, obchody alebo technické priestory, pri ktorých je rozhodujúca spoľahlivosť a 24 hodinová prevádzka.

Klimatizácia pre menší priestor - do 300 m3 , 1 vnútorná a 1 vonkajšia jednotka

Poskytujú celoročný komfort pre SERVEROVNE, Technologické miestnosti, kancelárie, banky, reštaurácie, obchody, hotely a business a šport centrá. Jednotky sú konštruované na celoročnú prevádzku s rozsahom pre chladenie od -15°C do +43°C a vykurovanie s tepelným čerpadlom od -15°C do + 15°C.

1 vnútorná jednotka

Pre komerčne prevádzky ponúkame rôzne typy vnútorných jednotiek so širším výkonovým rozsahom, čím umožňujeme výber naozaj optimálnej jednotky. Samozrejmosťou je dobrý dizajn, účinnosť a vysoká spoľahlivosť klimatizačného zariadenia, ktoré zároveň poskytuje široké možnosti regulácie jednotiek. Rôzne diaľkové ovládania a moduly poskytujú individuálnu reguláciu a to v závislosti od predstáv užívateľa – od centrálnej regulácie až po rozhrania GSM.

1 vonkajšia jednotka

Vonkajšie jednotky ako napr.: Digital Invertor predstavujú spojenie hospodárnosti a ekológie v jednej elegantnej skrinke. Najmodernejšia technológia ako vektorová INVERTEROVÁ regulácia je zárukou veľkých energetických úspor spolu s vysokým výkonom, inštalácia je jednoduchá a systémy sa dajú flexibilne regulovať.

Klimatizácia pre väčší priestor - nad 300 m3 , Twin, Triple, Wide-Twin Split

Zariadenia typu Twin (2 ks vútorných), Triple (3 ks vútorných) a W-Twin (4 ks vútorných) sú vhodné pre veľkoplošné kancelárie, hotely, obchody, laboratória a kvôli rozdelenie výkonu na viacero vnútorných jednotiek zaručujú optimálne rozloženie teploty v každej časti miestnosti.

2 a viac vnútorných jednotiek

Zakladaným predpokladom je, že všetky vnútorné jednotky rovnakého typu (4-cestná kazeta, kazeta 60×60, jednotka kanálová, plochá kanálová, nástenná a podstropná) sú inštalované v jednom priestore a ovládané jedným ovládačom. Tu môžu byť na jednu vonkajšiu jednotku prostredníctvom T-kusov resp. trojitých rozdeľovačov napojené dve, tri alebo štyri vnútorne jednotky.

1 vonkajšia jednotka

Tieto riešenia Single Split a Multi Split sú vhodné pre nové budovy aj pre rekonštrukcie. Vonkajšie jednotky sú veľmi kompaktné z dôvodu novej INVERTEROVEJ regulácie a tiež je možne pridať ďalšie jednotky neskôr. Jednotky je možne vymeniť za staré aj v prípade neekologických chladív R22 pri ponechaní starých rozvodov.

Projektové riešenie

Kompaktnú vonkajšiu jednotku s chladiacim výkonom 10, 12.5, 20 alebo 23 kW je nutné prepojiť s vnútornými jednotkami prepojovacou sadou. Jednotky sú v prevedení tepelne čerpadlo a umožňuje prevádzku pre vykurovanie až do -20 °C teploty vonkajšieho vzduchu a chladenie až do -15 °C. Najmodernejšia INVERTEROVÁ technológia je zárukou veľkých energetických úspor.

Produkty len od renomovaných značiek
Samsung
Toshiba
HotJet
Flexit

Vypracujeme pre Vás ponuku na mieru

V prípade záujmu o cenovú ponuku vyplňte prosím formulár. Po odoslaní vás budeme kontaktovať.

Do textu správy uveďte produkt a preferovaný spôsob odpovede (emailom alebo telefonicky).

Využite našu podporu pre architektov a projektantov

Naša spoločnosť sa snaží podporovať aj architektov províznym systémom odmeňovania, informovaním o aktuálnych novinkách a organizovaním technických seminárov. Po vyplnení údajov Vás bude kontaktovať náš pracovník.

Prihlásenie sa do partnerskej zóny

Vyplnením údajov sa prihlásite do svojho účtu partnerskej zóny

Nesprávna kombinácia

Nebola nájdená žiadna vonkajšia jednotka


Obvodové steny
Strecha

Zasklenie


Výsledky orientačných tepelných strát

Steny

(0% podiel na tepelnej strate)

0W

Strecha

(0% podiel na tepelnej strate)

0W

Dlažba

(0% podiel na tepelnej strate)

0W

Okná

(0% podiel na tepelnej strate)

0W

Infiltrácia

(0% podiel na tepelnej strate)

0W

Celková strata domu

0W