Chladenie rýchlo a bez prievanu pomocou jedinečnej technológie na trhu – SAMSUNG Wind-Free© Série 12. Táto technológia predstavuje komfortnejší spôsob chladenia bez nežiadúcého ovplyvnenia studeným vzduchom. Vďaka 21 000 mikro otvorom v prednej maske je studený vzduch pomaly vyfukovaný, takže nie je cítiť studený prievan.

Jedinečná novinka na trhu

V horúcich letných mesiacoch je žiadúce čo najrýchlejšie vychladiť miestnosť. Pri bežných klimatizačných jednotkách musíte znášať nežiadúci prievan. SAMSUNG AR9500M poskytuje nový spôsob chladenia vďaka mikro-otvorom v prednej maske a zároveň vďaka trojuholníkovému dizajnu, ktorý je účinnejší až o 43%. Zároveň pri udržaní komfortu s funkciou WIND-FREE dosiahneme úspory energie až o 72%.

Ako to celé funguje?

 

Úspora elektrickej energie vďaka 8 – pólovému kompresoru

Digitálny 8-pólový motor inverterového kompresora spotrebuje až o 68% energie menej ako klasický model. Udržuje požadovanú teplotu bez neustáleho zapínania / vypínania, takže pracuje tichšie a s vyššou účinnosťou

Vírus doktor a easy filter

Dýchajte zdravší vzduch vďaka novej technológii Virus Doctor, ktorá neutralizuje škodliviny vo vzduchu a zároveň ničí baktérie, ktoré neodstráni filter. Zo škodlivín vo vzduchu sa stáva vodná para.

 

Ovládanie kdekoľvek a kedykoľvek vďaka SMART HOME WIFI aplikácií

Klimatizácie SAMSUNG umožňujú Wi-Fi ovládanie využívajúce Smart Home App na Vašom Smartphone. Je možné klimatizáciu zapínať a vypínať, meniť režim a všetky ostatné funkcie vrátane rozvrhov odkiaľkoľvek.

Triangle design

Jedinečný trojuholníkový dizajn má širší uhol vstupu vzduchu do jednotky a teda môže nasávať viac vzduchu a vyfukovať ho potom s dlhším dosahom, čo zvyšuje efektivitu zariadenia.