Shorai Premium je nová klimatizácia vyššej strednej triedy vybavená inovatívnou technológiu riadenia otáčok kompresora tzv. Invertorom, vďaka ktorému jednotka dosahuje najvyššie účinnosti pri chladení aj vykurovaní A++.

 

Neobmedzená čistota proti akékoľvek nečistote vrátane vírusov a baktérií.

Nie je nám jedno aký vzduch dýchate a preto súčasťou modelu klimatizácie SHORAI PREMIUM je dokonalá filtrácia vzduchu od pevných častíc ako sú prach, peľ, smog až po odstránenie baktérií a vírusov. Túto nadštandartnú výbavu určite uvítajú nielen alergici a astmatici, ale aj bežný použivatelia, vzhľadom na fakt, že filtrácia nielen eleiminuje prach, peľ, baktérie a vírusy, ale aj dezinfikuje priestor. Je to v podstate klimatizácia s čitičkou vzduchu. Táto filtrácia prebieha v nasledovných štyroch stupňoch:

Stupeň č.1: Nasávaný vzduch prejde umývateľným prachovým filtrom, ktorý sa skladá zo špeciálnej jemnej sieťoviny a pokrýva celý povrch vnútornej jednotky. Filter vyčistí vzduch od všetkých hrubších nečistôt a prachových častíc.

Stupeň č.2: Filtračné pásiky tzv. IAQ filter + Aktívny karbón – katechínový filter. Prvý filtračný pásik „IAQ filter“ neutralizuje vírusy a baktérie pomocou striebra, enzýmov a extraktu z Kimchi. Druhý filtračný pásik „Aktívny karbón – katechínový filter“ obsahuje extrakt zo zeleného čaju a aktívne karbónové častice, ktoré neutralizujú nepríjemné pachy a má antibaktriálne účinky.

Stupeň č.3: Dezinfekcia pomocou generátora ozónu, ktorý reaguje s organickým znečistením. Produkciu ozónu používame všade tam, kde potrebujeme dezinfikovať vzduch a znižovať prítomnosť plesní, húb, baktérií a vírusov vo vzduchu vrátane. Ozón je vysoko reaktívny plyn s chemicky veľmi nestabilnou molekulárnou štruktúrou a po reakcii s časticami nečistôt sa premení opäť na kyslík.

Stupeň č.4: Vysušenie výmenníka vnútornej jednotky po ukončení prevádzky chladenia tzv. „Samočistiaca funkcia“ z dôvodu, aby sa na vlhkom výmenníku opäť neusádzal, prach, peľ, baktérie a vírusy

Vychutnajte si ticho

Spoločnosť Toshiba neustále pracuje na inováciách, aby splnila všetky požiadavky používateľov na luxusnú klimatizáciu. V snahe poskytnúť maximálny komfort a ticho znižuje jednotka SHORAI PREMIUM hladinu hluku využívaním dvoch funkcií tichej prevádzky: funkcia QUIET je funkcia vnútornej jednotky a zaistí nerušený nočný pokoj a funkcia SILENT je funkcia vonkajšej jednotky a poteší vašich susedov. A to všetko jednoducho stlačením tlačidla!

 

Doprajte si komfort energetickej účinnosti A++

Namieste je otázka, či takto vybavená klimatizačná jednotka aj s čističkou vzduchu nebude mať veľkú spotrebu elektrickej energie? Práve naopak! Klimatizácie SHORAI PREMIUM pomocou novej tzv. „Inverterovej regulácie“ ponúkajú optimálny pomer spotrebovanej elektrickej energie a poskytnutého chladiaceho a vykurovacieho výkonu. Potvrdzujú to aj triedy energetickej účinnosti A+ až A++. Jednotka tak ponúka optimálny komfort s obzvlášť nízkou spotrebou energie vďaka inovatívnej inverterovej technológií.

Čo je inovatívna invertorová technológia od spoločnosti TOSHIBA

Technológia „Inverter“ reguluje otáčky kompresora presne podľa požiadaviek majitela. Keď potrebujeme chladiť (vykurovať), tak kompresor bude mať vysoké otáčky ale keď potrebujeme len udržiavať vychladenú (vykúrenú) miestnosť, tak otáčky kompresora klesnú na minimum. Len pri klimatizáciách TOSHIBA tieto otáčky môžu byť iba 10% z výkonu jednotky. Teda vďaka invertorovej technológii od spoločnosti TOSHIBA jednotky SHORAI PREMIUM ponúkajú za všetkých okolností požadovaný chladiaci (vykurovací) výkon presne podľa požiadaviek pri najlepšej spotrebe jednotky.

 

MÔŽETE MAŤ INTELIGENTNÚ „SMART“ KLIMATIZAČNÚ JEDNOTKU

A samozrejme ponúkame aj niečo navyše! S WIFI ovládaním a s aplikáciou TOSHIBA Home AC Control máte svoje pohodlie vo vlastných rukách! Jednoduché používanie na vašom smartfóne alebo tablete so systémom iOS alebo Android – doma aj na cestách.

 

 

Ďaľšie detaily o produktoch ako sú výkony jednotiek, typy a ceny sú na nasledovných odkazoch:

 

Správnym výberom klimatizačnej jednotky bude inštalácia aj vaša spokojnosť dokonalá, preto samozrejmosťou by mal byť návrh a konzultácia s našimi vyškolenými odborníkmi na nasledovných kontaktoch:

 

e-mail: msd@msdcompany.sk
Mobil: +421 903 718 008