Rodinné a bytové domy sa môžu uchádzať o podporu formou príspevku na inštaláciu malých zariadení – tepelných čerpadiel, vďaka národnému projektu Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA) s názvom „Zelená domácnostiam.“

Ako získať podporu?

Podporu je možné získať len prostredníctvom odborne spôsobilej osoby, ktorá splnia požadované podmienky a uzatvoria so Slovenskou inovačnou a energetickou agentúrou (SIEA) zmluvu o preplácaní poukážok. 

Naša spoločnosť je odborne a technicky spôsobilá a máme uzavretú znluvu so Slovenskou inovačnou a energetickou agentúrou (SIEA) a tepelné čerpadlá TOSHIBA a SAMSUNG sú zaradené v zozname produktov, na ktoré je možné žiadať dotáciu. Výška dotácie je vždy udávaná na našich stránkach pri jednotlivých produktoch.

O poukážky je možné požiadať na stránke SIEA na internetovej adrese: http://zelenadomacnostiam.sk, a len počas otvoreného kola.

 

Pre produkty označené symbolom zeleného domčeka sa vzťahuje príspevok na inštaláciu malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov (OZE) zo Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA).

Pracujeme výhradne so značkami najvyššej kvality: Toshiba ESTIA séria 5, Toshiba ESTIA HI-POWER a SAMSUNG.

​Aká bude kúpna cena?

  • Z cenníkovej ceny tepelných čerpadiel poskytujeme zľavu ako bonus 20% aj pre všetkých,
  • ktorí nebudú, alebo nemôžu žiadať o štátnu podporu na obnoviteľné zdroje. 
  • Na našich stránkach je táto výška zľavy už vyčíslená a odpočítaná.

Pre tých, ktorí získajú štátnu dotáciu na tepelné čerpadlo, bude z tejto zľavnenej ceny ešte odpočítaná štátna dotácia.

Cesta k cenovej ponuke?

Najrýchlejší a najprehľadnejší spôsob, ako vyčísliť nielen Vašu kúpnu cenu je dať si vypracovať cenovú ponuku našimi odborníkmi, ktorí majú naozaj veľké skúsenosti.

Kontaktovať nás môžete:

e-mail: msd@msdcompany.sk
Mobil: +421 903 718 008

 

Aké budú prevádzkové náklady?

Na predbežné vyčíslenie prevádzkových nákladov je nutná konzultácia s našimi odborníkmi, ktorí vám vypracujú nielen cenovú ponuku, ale pomocou návrhových programov od spoločností TOSHIBA a SAMSUNG Vám vypočítajú aj prevádzkové náklady na vykurovanie tepelným čerpadlom.

5 – ročná záruka na tepelné čerpadlá.

Navyše ako bonus na všetky tepelné čerpadlá môžete získať aj 5 ročnú záruku za podmienky pravidelných ročných kontrol na tepelnom čerpadle.

https://www.facebook.com/msdcompany.sk/

Pozrite si produkty v našej ponuke.